O stránke

Vitajte na našich stránkach o Slovensku!

 

 

Nie je náhodou, že Slovensko je srdce Európy. Výlety do histórie, či moderná architektúra, turistika vysoko nad oblakmi, alebo jaskynná expedícia? A čo tak lyžovanie, bicyklovanie, plávanie v jazerách, alebo dokonca lietanie?

Či už ste milovník kultúrnych podujatí,gurmán a priaznivec dobrého jedla či vášnivý cestovateľ, alebo sa chcete odviazať na hudobných festivaloch, práve pre Vás je určený náš portál, ktorý Vám zabezpečí dovolenku snov a rôznych akcií na Slovensku.

Okrem toho je na našej stránke mnoho zaujímavostí , rád, tipov čo a kde robiť na Slovensku,množstvo zaujímavých súťaží a rozmanitých zliav pre všetkých…

 

Ako stránku podporiť?

Ak sa vám páči stránka cestovanieslovenskom.sk, povedzte o nej kamarátom a známym napríklad prostredníctvom sociálnych sietí. Pri každom článku sú tlačítka facebooku – LIKE , twitteru TWEET alebo Instagram. Ako väčšina stránok na internete, aj my sa snažíme náklady vykompenzovať reklamou na stránke, preto ak môžete a ste firma, alebo zariadenie, prevádzka rezervujte si banner na našej stránke, podporíte nás.

 

*Chcete prispieť článkom na našu stránku?

*Máte zaujímavý nápad?

*Chcete sa prezentovať na našom webe?

*Máte záujem byť našim sponzorom?

 

 

Ďakujeme kolektív Cestovanieslovenskom…

 

logo-fin

 

 

………………………………………………………………………………………………